Menu
لیزینگ امید فرابورسی شد ادامه مطلب

لیزینگ امید فرابورسی شد

شرکت لیزینگ امید با سرمایه ٣٠٠ میلیارد ریال به عنوان چهلمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد.
شرکت لیزینگ امید با سرمایه ٣٠٠ میلیارد ریال به عنوان چهلمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد.
به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، شرکت لیزینگ امید پس از احراز شرایط پذیرش به عنوان نود و هفتمین نماد معاملاتی و چهلمین شرکت در بازار دوم درج شد. سرمایه این شرکت ٣٠٠ میلیارد ریال بوده و در حوزه واسطه گری های مالی و پولی فعالیت می کند.
گفتنی است گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و مؤسسۀ رفاه و تأمین آتیه کارکنان بانک سپه از سهامداران عمده شرکت لیزینگ امید محسوب می شوند.
نوسان در بازارهای مالی ادامه مطلب

نوسان در بازارهای مالی

قابل توجه سرمایه گذاران محترم: 
نوسان در بازارهای مالی در ایران و در همه دنیا جز ذات این بازار ها محسوب می گردد. برخی از این نوسانات دلایل بنیادی و منطقی داشته و برخی نیز صرفاً جنبه روانی داشته و فاقد مبانی بنیادی می باشد. نوسانات هیجانی و روانی در جهت مثبت یا منفی خیلی زود گذر بوده و قیمت سهام در نهایت بر اساس واقعیت های هر شرکت تثبیت می شود. تجربه ٥ ساله مدیریت سرمایه گذاری آگاه بیانگر این است که در طول سنوات گذشته با وجود فراز و نشیب های فراوان در نهایت بیشترین بازده نصیب سرمایه گذارانی شده است که با دید میان مدت و بلند مدت اقدام به سرمایه گذاری کرده اند.  افت اخیر بازار نیز فاقد مبنای واقعی بوده و با وجود اخبار مناسب سیاسی و عملکرد قابل قبول شرکت ها، توجیه پذیر نمی باشد. در حال حاضر با توجه به تنوع مناسب پرتفوی صندوق و شرایط مناسب سهام موجود در پرتفو، توصیه ما صبر و نگهداری واحدهای سرمایه گذار می باشد. برآوردما کسب بازدهی منطقی و مناسب برای سرمایه گذاران صبور می باشد.

جزئیات شایعه لغو پذیرش چهار شرکت بورسی ادامه مطلب

جزئیات شایعه لغو پذیرش چهار شرکت بورسی

مدیر نظارت بر شرکت های بورس اوراق بهادار تهران همچنین از چهار شرکت پلی اکریل، فرآورده های نسوز پارس، پارس الکتریک و کمباین سازی به عنوان شرکت هایی نام برد که قطعا در سال ٩٣ لغو پذیرش نمی شوند؛ اما پرونده های آن ها برای هیات پذیرش جهت بررسی عملکرد آن ها برای سال بعد باز است.

تداوم رشد تولید خودرو ادامه مطلب

تداوم رشد تولید خودرو

تولید انواع خودرو در خردادماه امسال ٥٩.٨ درصد و در سه ماهه نخست امسال ٧٩.٨ درصد افزایش یافته است.
براساس جدیدترین آمارهای به دست آمده تولید انواع خودرو در خرداد ماه امسال با رشد ٥٩.٨ درصدی از ٥٣ هزار و ٤٣٣ دستگاه در خرداد ماه ٩٢ به ٨٥ هزار و ٣٩١ دستگاه افزایش یافته است.
همچنین تولید انواع سواری در خرداد ماه امسال با رشد ٥٧ درصدی از ٤٦ هزار و ٢٨٢ دستگاه در خرداد ماه ٩٢ به ٧٢ هزار و ٦٥١ دستگاه افزایش یافته است.
RSS
دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان